Dodaj stronę do Fotografika

Regulamin
 1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
 2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
 3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
 5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
 6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
 7. Do toplisty dodajemy strony które są blogiem, galerią lub stroną fotograficzną, albo ściśle są związana z tematem fotografii.
 8. Nowo dodane strony zostają umieszczone w poczekalni, trafiają do rankingu dopiero po akceptacji przez administratora.
 9. Przy rejestracji strony nie jest wymagane dodanie banera, ale oryginalny baner na pewno zwraca uwagę, więc naprawdę warto go dodać. Preferowane banery o wymiarach 468x60 pikseli.
 10. Jeśli baner od dłuższego czasu się nie wyświetla albo w jego miejsce wyświetla się obrazek zabezpieczenia hotlinkowego - zostanie usunięty. Można dodać ponownie poprawnie wyswietlający się baner.
 11. W rankingu jest widocznych 100 pozycji z opisami stron. Dla pierwszych 50 są wyświetlane banery.
 12. Pozycja strony w rankingu jest zliczana wg unikalnych wejść/wyjść - kliknięcie w button (link) toplisty na danej stronie/topliście - jedno na 12 godzin z danego IP. Toplista odświeżana co 10 minut. Toplista jest resetowana co 30 dni.
 13. Dodanie strony do toplisty jest darmowe jednakże strony, na których nie będzie umieszczony przesłany kod (baner, link) toplisty zostaną z niej usunięte. Baner lub link może być umieszczony również na podstronie.
 14. Administrator toplisty zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie po uprzednim poinformowaniu użytkowników toplisty. Nie przestrzeganie regulaminu skutkuje usunięciem strony z rankigu.
 15. Administrator toplisty nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na dodanych do toplisty stronach.
 16. Toplista jest resetowana co 30 dni.
 17. Twoja strona zostanie dodana o ile poprawnie się wyświetla, nie jest w budowie oraz nie zawiera treści pornograficznych ani innych zabronionych przez prawo.
*URL strony:
*Nazwa strony:
Opis strony:
*e-mail:
URL banera:
Szerokość banera:
Wysokość banera:
*Identyfikator:
*Hasło:
*Potwierdź hasło:
*Kod z obrazka:
kod
*) pola wymagane